Boys

100: 1, Davon Anderson, Summerville 11.11. 2, Timothy Smith, Fort Dorchester, 11.23. 3, Stuart Walters, Ac. Magnet, 11.28.

200: 1, Kenneth Fenton-Griffith, Fort Dorchester, 22.64. 2, Timothy Smith, Fort Dorchester, 22.72. 3, Kenny Waring, Kenny, Wando, 23.31.

400: 1. Deandre Daniels, Goose Creek, 50.44. 2, Desmon Howard, Beaufort, 51.85. 3, Emanuel Collier, Berkeley, 52.28

800: 1. Emanuel Collier, Berkeley 2:03.61. 2, Andrew Roberts, Wando, 2:04.12. 3, Devon Duncan, Ashley Ridge, 2:06.29.

1,600: 1, Brent Deamrest, Brent, P-G, 4:27.45. 2, Ross Jordan, Stratford, 4:32.43. 3. A.J. Gawryluk, Wando, 4:43.74.

110 Hurdles: 1, Christopher Gaddist, Woodland, 14.72. 2. Jerome Coaxum Wando, 15.90. 3, Matthew Ross, Colleton Co., 16.01.

400 Hurdles: 1, Christopher Gaddist, Woodland, 56.21. 2, Dashaun Santiago, Ashley Ridge, 59.48. 3, Patrick Sheppard, Woodland, 1:01.07.

4x100 Relay: 1, Summerville 42.87. 2, Woodland 43.06. 3, Berkeley 43.70.

4x400 Relay: 1, Woodland 3:33.25. 2, Wando 3:33.88. 3, Fort Dorchester 3:36.05.

4x800 Relay: 1, Fort Dorchester 8:33.27. 2, Wando 8:36.86. 3, Bluffton 8:50.51

High Jump: 1, Mario Gates, Hanahan; Hampton Harvin, Wando, and Jhuadon Chandler, Woodland, 6-6.

Pole Vault: 1, Andrew Scholz, Summerville, 13-6. 2, Banks Davis, Wando, 12-6. 3, Zach Dauscher, Zach, Wando, 12-0.

Long Jump: 1, Rameak Smith, Woodland, 22-1. 2, Michael Wamer, Woodland, 22-0. 3, Kenny Waring, Wando, 21-41/2.

Triple Jump: 1, Derrick Kinloch, West Ashley, 43-3 3/4. 2, Mario Gates, Hanahan, 42-31/2. 3, Shawn White, Ashley Ridge, 42-1/4.

Shot Put: 1, Griffie Loy, Bishop England, 58-03. 2, Cecil Smith, Stratford, 49-1. 3, Henry Pryor, Cane Bay, 48-2.

Discus: 1, Griffie Loy, Bishop England, 153-9. 2, Kaiser Pinkney, Wando, 147-10. 3, Quan Wade, Hanahan, 143-0.

Girls

100: 1, Jasmine Quinn, Fort Dorchester, 12.51. 2, Marissa Pinckney, Berkeley, 12.67. 3, Angelica Collins, Wando, 12.70.

200: 1, Jasmine Quinn, Fort Dorchester, 26.23. 2 Sarah Lee, Wando, 26.66. 3, Ashlynn Smalls, Berkeley, 27.04.

400: 1, Marissa Pinckney, Berkeley, 1:00.29. 2, Bre-Anna Heyward-White, Beaufort, 1:02.26. 3, Alexandria Searles, Summerville, 1:03.26.

800: 1, Rosa Marie Compton, Wando, 2:28.67. 2. Caitlyn Fairey, Academic Magnet, 2:29.44. 3, Marla Sagatelian, Porter-Gaud, 2:31.87.

1,600: 1, Rosa Marie Compton, Wando, 5:26.54. 2, Caitlyn Fairey, Ac. Magnet, 5:28.23. 3. Lee, Morgan, Ashley Hall, 5:31.66.

100 Hurdles: 1, Jasmine Quinn, Fort Dorchester, 14.79. 2, Kaila Smith, Beaufort, 14.91. 3, Destiny McKnight, Stratford, 15.61.

400 Hurdles: 1, Kailia Smith, Beaufort, 1:07.89. 2, Micaela White, Ashley Hall, 1:10.83. 3. Destiny McKnight, Stratford, 1:12.23.

4x100 Relay: 1, Berkeley 49.37. 2, Wando 50.62. 3. Colleton County 52.15.

4x400 Relay: 1, Beaufort 4:23.50. 2, Wando 4:25.49. 3, Ashley Ridge 4:30.07.

4x800 Relay: 1, Bishop England 10:19.31. 2, Hilton Head 10:29.75. 3, James Island 10:35.24.

High Jump: 1, Kendall Mercer, Wando, 5-2. 2, Quamecha Morrison, Battery CreeK, Kaila Smith, Beaufort and Madison Salam, Ashley Ridge, 5-0.

Pole Vault: 1, Sarah Lee, Wando, 11-6. 2, Kendall Mercer, Wando, 11-0. 3, Hailey Sweatman, JI, 9-6.

Long Jump: 1, Jasmine Quinn, Fort Dorchester, 17-5. 2, Makayla Stanley, James Island, 16-4½. 3, Maya Weeks, Chas. Charter, 15-33/4.

Triple Jump: 1, Angelica Collins, Wando, 35-11. 2, Donni Robinson, Berkeley, 32-91/4. 3, Constance Maybin, Bluffton, 30-91/4.

Shot Put: 1, Raven Saunders, Burke, 36-1. 2, Kaitlin Deloach, Stratford, 32-10. 3, Brookelynn Doctor, Cane Bay, 32-5½.

Discus: 1, Raven Saunders, Burke, 128-4. 2, Shaylin Shine, Berkeley, 93-02. 3, Sara Dixson, Summerville, 86-10½.

--Compiled by Philip M. Bowman