Playoff Schedule

All games start at 7 p.m., unless indicated

High School League

Today

Girls

Class AAAA

Greenwood at Dorman

Wade Hampton at Northwestern

Dutch Fork at Sumter

Aiken at West Ashley

Class AAA

Dreher at Wrenn

Daniel at Lower Richland

Socastee at Orangeburg-Wilkinson-Myrtle Beach winner

Crestwood at North Myrtle Beach

Class A

St. Joseph’s at McCormick

Brashier at McBee

Hemingway at Whale Branch

Carvers Bay at Timmonsville

Boys

Class AAAA

Rock Hill at Hillcrest

Spartanburg at Irmo

Class AA

Carolina at Landrum

Crescent at Newberry

Cheraw at Keenan

Fairfield Central at Indian Land, 6 p.m.

Marion at Lake Marion

Mullins at Dillon

Tuesday

Girls

Class AA

Pendleton at Abbeville

Cheraw at Keenan

Burke at Bishop England

Kingstree at Lake City

Boys

Class AAAA

Rock Hill-Hillcrest winner vs. Spring Valley

Irmo-Spartanburg winner vs. South Pointe

North Augusta at Sumter

Ridge View at Goose Creek

Class AAA

A.C. Flora at Daniel

Lower Richland at Eastside

Darlington at Myrtle Beach

Crestwood at Hartsville

Class AA

Carolina-Landrum winner vs. Newberry Crescent winner

Kennan-Cheraw winner vs. Indians Land-Fairfield Central winner

Wade Hampton at Silver Bluff

Lake Marion-Marion winner vs. Dillon-Mullins winner

Class A

C.A. Johnson at Christ Church

Fox Creek at Lewisville

C.E. Murray at Whale Branch

Johnsonville at Carvers Bay

SCISA

Today

Girls

Class A

Today

at Wilson Hall

James Island Christian vs. W.W. King, 3:30 p.m.

Trinity vs. Colleton Prep, 5 p.m.

Low Country Prep vs. Patrick Henry, 6:30 p.m.

Anderson Christian vs. Andrew Jackson, 8 p.m.

Class AA

at Sumter Civic Center

R. Winn vs. Calhoun, 3:30 p.m.

Bible Baptist vs. Pee Dee Academy, 5 p.m.

Thomas Sumter vs. Marlboro Academy, 6:30 p.m.

Palmetto Christian vs. Holly Hill Academy, 8 p.m.

Tuesday

Girls

Class AAA

at Sumter Civic Center

Wilson Hall vs. Hammond, 3:30 p.m.

L. Manning vs. Pinewood, 5 p.m.

Ben Lippen vs. Heathwood Hall, 6:30 p.m.

Porter-Gaud vs. Northwood Academy, 8 p.m.

Boys

Class AA

at Wilson Hall

Charleston Collegiate vs. Spartanburg Day, 3:30 p.m.

Oakbrook Prep vs. Marlboro Academy, 5 p.m.

Spartanburg Christian vs. King Academy, 6:30 p.m.

Palmetto Christian vs. Carolina Academy

Class A

at Orangeburg Prep

Christian Academy vs. Wardlaw, 3:30 p.m.

St. John’s Christian vs. Newberry Academy, 5 p.m.

Laurens Academy vs. Trinity-Byrnes, 6:30 p.m.

Faith Christian vs. Anderson Christian

Wednesday

Boys

Class AAA

at Sumter Civic Center

Heathwood Hall vs. Hammond School, 3:30 p.m.

Orangeburg Prep vs. Augusta Christian, 5 p.m.

Wilson Hall vs. Porter-Gaud, 6:30 p.m.

Northwood Academy vs. Cardinal Newman, 8 p.m.