Boys

100: 1. Davon Anderson, S,ville, 10.73. 2. Antonio Davis, Garrett, Tech 10.77. 3. Kenny Waring, Wando, 10.86.

200: 1. Kenny Fenton-Griffith, Fort Dorchester and DeAngelo Stephenson, BE 21.90. 3. Davon Anderson, S’ville, 21.93.

400: 1. Deandre Daniels, Goose Creek, 48.04. 2. DeAngelo Stephenson, BE, 48.87. 3. Desmond Howard, Beaufort, 49.53.

800: 1. Devon Duncan, Ashley Ridge, 1:57.84. 2. Scott Stroman, Wando, 1:58.60. 2. Emanuel Collier, Berkeley, 1:58.95.

1,600: 1. 2. A.J. Gawryluk, Wando, 4:26.24. Brent Demarest, Brent, P-G, 4:27.45. 3. Cristian Widenhouse, Bishop England, 4:27.70

3,200: 1.Brent Demarest, P-G, 9:12.64. 2. Jack Manesiotis, Hilton Head 9:35.97. 3. A.J. Gawryluk, Wando, 9:37.92.

110 Hurdles: 1. Davon Anderson, S’ville, 14.06. 2. Christopher Gaddist, Woodland, 14.38. 3. Michael Dickson, Beaufort 14.82.

400 Hurdles: 1, Christopher Gaddist, Woodland, 54.31. 2. Jerome Coaxum, Wando, 56.24. 3. Nathan Parker, Beaufort 56.71.

4x100 Relay: 1, S’ville, 42.22. 2. Woodland, 42.32. 3. Beaufort and Goose Creek, 42.38.

4x400 Relay: 1. Beaufort, 3:16.35. 2. Woodland, 3:21. 28. 3. Hanahan and Colleton Co., 3:23.28.

4x800 Relay: 1. Wando, 8:02.05. 2. Fort Dorchester, 8:04.46. 3. Bishop England, 8:12.69.

High Jump: 1, Jhuadon Chandler, Woodland 6-9. 2. Harvin Hampton, Wando 6-8. 3. Mario Gates, Hanahan 6-6.

Pole Vault: 1, Davis Banks, Wando and Gauge Wood, Wando 14-0. 3. Andrew Scholz, S’ville and Brandon Mullins, Stratford, 13-6.

Long Jump: 1, Rameak Smith, Woodland, 23-6. 2. Michael Wamer, Woodland, 23- 1/2. 3. Kenny Waring, Wando, 22-5.

Triple Jump: 1, Michael Wamer, Woodland 47-9. 2. Derrick Kinloch, West Ashley, 47-5½. 3. Mark Stembridge, West Ashley, 45-9¼.

Shot Put: 1, Griffie Loy, BE, 60-11½. 2, Shakil Gause, B. Creek 53-8. 3. Henry Pryor, Cane Bay, 51-10.

Discus: 1, Griffie Loy, BE, 196-6. 2. Loyless Clark, Summerville, 170-0. 3. T.J. Deveaux, Stratford, 166-6.

Girls

100: 1, Jasmine Quinn, Fort Dorchester, 11.90. 2. Anastasia Kinlaw, Timberland, 12.25. 3. Angelica Collins, Wando, 12.29.

200: 1. Jasmine Quinn, Fort Dorchester, 24.34. 2. Marissa Pinckney, Berkeley, 25.25. 3. Kaila Smith, Beaufort, 25.30.

400: 1, Marissa Pinckney, Berkeley, 57.52. 2. Faith Calloway, Colleton County, 58.98; 3. Hollis Weatheford, Bishop England, 59.37.

800: 1, Michelle Lussier, BE 2:20.19. 2. Isabella Alfaro, A. Hall, 2:20.76. 3. Hollis Weatherford, BE, 2:21.72.

1,600: 1. Georgia Compton, Wando, 5:15.89. 2. Mary Stewart Wilson, James Island, 5:17.12. 3. Michele Boykin, BE 5:17.29.

3,200: 1. Maryah Nasir, Pinewood Prep, 11:15.86. 2. Georgia Compton, Wando, 11:34.57. 3. Rosa Marie Compton, Wando, 11:36.37.

100 Hurdles: 1. Jasmine Quinn, Fort Dorchester, 13.84. 2. Kaila Smith, Beaufort, 14.55. 3. Destiny McKnight, Stratford, 15.19.

400 Hurdles: 1. Kaila Smith, Beaufort, 1:00.87. 2. Michelle Lussier, BE, 1:03.41. 3. Destiny McKnight, Stratford, 1:06.21.

4x100 Relay: 1. Wando, 47.75; 2. Berkeley, 47.85. 3. W. Ashley, 49.54.

4x400 Relay: 1, BE 4:04.61. 2. Beaufort, 4:05.49. 3. Wando 4:06.99.

4x800 Relay: 1, B. England 9:31.79. 2. JI, 9:37.97. 3. Wando, 9:40.92.

High Jump: 1. Kianna Bethel, Hanahan 5-4. 2. Caitlyn Corgill, Wando, Makyla Stanley, James Island; Kendall Mercer, Wando; Quadmecha Morrison, Battery Creek; Sydney Langley, Wando and Kwanza Murray, S’ville, 5-2.

Pole Vault: 1, Sarah Lee, Wando 11-6. 2. Kendall Mercer, Wando, and Hailey Sweatman, JI, 11-0.

Long Jump: 1, Jasmine Quinn, Fort Dorchester 19-71/2. 2. Makayla Stanley, JI 18-1/2. 3. Dakeiya Cohen, West Ashley, 17-31/4.

Triple Jump: 1, Angelica Collins, Wando, 37-1. 2. Victoria Wamer, Woodland, 36-101/2. 3. Alyssa Kinsey, Hanahan 34-10.

Shot Put: 1, Raven Saunders, Burke, 39-6. 2. Brookelynn Doctor, Cane Bay, 36-3½. 3. Angelica Collins, Wando, 35-9.

Discus: 1, Raven Saunders, Burke, 136-9. 2. Brookelynn Doctor, Cane Bay 115-10½. 3. Whitney Williams, West Ashley, 105-2.